Psychologia w internecie, rodzaje psychologii, psychologia dla każdego, dla Ciebie, jutra, na codzień, związków, skąd się bierze smutek

Forum psychologia w internecie.


#1 2012-04-03 15:50:27

pwi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 47
Punktów :   

Skąd się bierze śnieg

Skąd się bierze śnieg
Śnieg, duże miękkie płatki znamy, nie zaczyna się w tym stanie.Proces formowania się śnieg zaczyna wysoko w atmosferze ziemskiej. Powstawanie tych sproszkowanych płatków śniegu zależy od wielu czynników zachodzących. Wilgoć i poziomy temperatury są ważnymi czynnikami w procesie powstawania śniegu.
Skąd się bierze śnieg
Śnieg zaczyna jako mały kryształ lodu, a nawet mały pyłek kurzu. Kiedy jest dużo wilgoci w powietrzu, kondensacja zaczyna występować. Te małe krople kondensacji zacząć trzymać się razem. Jeśli temperatura w wyższej atmosferze jest wystarczająco zimno, te małe krople zaczynają zamrażać i stać się kryształki lodu. Oto jak kryształki lodu, a ostatecznie płatki śniegu, uzyskać ich różnych kształtach. Kropelki wilgoci przylgnąć i zamrażać razem losowo.

Im więcej wilgoci zbiera i zamarza razem, krople zaczynają się cięższe i zaczynają opadać ku ziemi. Te kryształki lodu może przejść przez kilka różnych stopniach zmian temperatury, gdyż pion na ziemię. W ten sposób stają się one jak deszcz, deszcz ze śniegiem lub śniegu.

Poza losowo przywiązanie i zamarzanie kropli wody, inne zmienne mają wpływ na śniegu w końcu mieć swój własny, niepowtarzalny kształt i wzornictwo. Rzeczy takie jak jak szybko kryształek lodu spada na ziemię i jak zimno temperatura jest to, że przechodzi się również dokonać ostatecznego kształtu płatek śniegu jest.

Jak płatek śniegu spada na ziemię, może przejść przez powietrze powierzchni, która jest cieplej lub chłodniej. Topienia i ponownego zamrażania odbędzie się, powodując śnieg, tworząc w wielu różnych kształtach skomplikowanych, aż wreszcie dociera do ziemi.

Nawet po śniegu sięga ziemi, nadal zmieniać kształt, jak topi się i układy z innymi płatki śniegu.Płatek śniegu wtedy traci wszystkie swoje zawiłe wzory. Jeżeli temperatura powierzchni jest bardzo zimno, śnieg będzie stanowić twardą skorupą szczyt. Jeśli jest ciepło, śnieg może zacząć się topić i stają się grząski.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomoc.pun.pl www.c-o-d.pun.pl www.neverland.pun.pl www.bigbang.pun.pl www.sf6zakonbialegolotosu.pun.pl