Psychologia w internecie, rodzaje psychologii, psychologia dla każdego, dla Ciebie, jutra, na codzień, związków, skąd się bierze smutek

Forum psychologia w internecie.


#1 2012-04-03 15:45:15

pwi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 47
Punktów :   

ważne jest, aby wiedzieć, że miałem wiele doświadczeń z kryzysów

Tak jak najszybciej dotrzeć do punktu, gdzie można fizycznie, psychicznie i emocjonalnie funkcja jest, kiedy się, że "wojownik" Mówiłem tak wiele. Normalnie podczas gdy robimy "zachowań wojownika", przeżywamy wiele emocjonalnego bólu w tym czasie. Jednak nasze zachowanie nie musi dopasować nasze uczucia. Jeśli będziemy polegać na uczuciach osamotniony w życiu będziemy w więcej kłopotów niż już jesteśmy.

Ostatniej nocy byłem bardzo dysforyczny, poczuł beznadziejny, samotny i boi. Grałem kojącej muzyki (dla mnie Enya jest zwykle dobrym wyborem lub Pavarotti). Płakałam i niech te wszystkie emocje na zewnątrz. I trudno było uspokojenie się w dół do nawet odpocząć iść spać. Komunikaty powiedziałem sobie, były negatywne. "Nigdy nie będę pobyt nad wodą. Wiem, że będę po prostu utopić."

Jednak obudziłam się dziś rano z innym uczuciem. Nie stało się to na swój własny. Musiałem stworzyć to uczucie i ten stosunek się i odmówił w celu rezygnacji z postawy. Jak to zrobić?

Po pierwsze ważne jest, aby wiedzieć, że miałem wiele doświadczeń z kryzysów i opracowali kilka radzenia sobie umiejętności i umiejętności przetrwania w drodze. Wiem, że te umiejętności są we mnie, jak mogę spojrzeć wstecz na moje życie i zobaczysz mnie dostać się z złych sytuacjach. Jest to kolejny powód Wspomniałem ostatnio, że wierzę, że ci z nas, z zaburzeń psychicznych prawdopodobnie ma większe radzenie sobie i umiejętności przetrwania. Dlaczego? Mamy najprawdopodobniej cierpiał bardziej niż osoby bez tych zaburzeń. Nie zawsze jest to przypadek, ale uważam, że jest wiele razy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darksoldierss.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.plaboy.pun.pl www.ikskwadrat.pun.pl www.sinnoh-pokeots.pun.pl