Psychologia w internecie, rodzaje psychologii, psychologia dla każdego, dla Ciebie, jutra, na codzień, związków, skąd się bierze smutek

Forum psychologia w internecie.


#1 2012-04-03 15:44:49

pwi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 47
Punktów :   

Mam wewnętrzny dialog psychologia w internecie

Mam wewnętrzny dialog, który mówię sobie wielokrotnie i ten dialog i chęć, aby uzyskać tego i mojej bardzo silnej duchowej wiary, że Bóg pomoże mi i nie zawiedzie mnie. Te duchowe przekonania są moim fundamentem i mówiłem wielokrotnie, że badania pokazują, że ludzie, którzy mają silne duchowe wierzenia "zrobić lepiej" w ciężkich czasach.

Mój wewnętrzny dialog może być zupełnie inna niż to, co działa dla Ciebie. Kopalnia jest: "Ja jestem silny, ja jestem przeżył i wojownik i te cechy definiować mnie. Jestem osobą, która jest ocalały i jestem silną osobą. To, kim jestem. I zmierzyć głowę życia dalej. I mają niesamowitą wewnętrzną odwagę i siłę, i że będzie moja postawa podczas tego kryzysu, ponieważ posiadają te umiejętności. " Potem wyobrazić sobie ustanawiające w płaskiej pozycji i mówię sobie "Stand!" i widzę siebie wstając i stojąc prosto.

Dlaczego warto wybrać tą postawę, zamiast po prostu poddając się bez względu na uczucia mojej drodze? I wyszły z kryzysu znacznie łatwiej, bo mogę robić rzeczy muszę zrobić, żeby wyjść z kryzysu, a ja nie korzystają czujesz się źle, kiedy mogę wybrać się czuć lepiej. Pamiętacie książkę, porozmawiać? "Szczęście jest wyborem." Można go kupić za pośrednictwem mojej księgarni na www.mental-health-today.com/bpd/books/b … .htm~~pobj W przeglądzie mówi "Barry Neil Kaufman, terapeuta, autor, mówca motywacyjny, oraz współzałożyciel Opcji Instytut , stwierdził, że pomimo rozczarowania, choroby i fizyczne i emocjonalne problemy, ludzie, którzy są najbardziej skuteczne w znalezieniu szczęście dzielić pewne cechy. On pokazuje nam, jak korzystać z tych cech, aby zmienić nasze życie szybko, łatwo i bez bólu ".

Kiedy rozwijać ten nowy stosunek jest wtedy, gdy robię plan strategiczny dostać się z kryzysu i podjąć te kroki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.112strazpozarna998.pun.pl www.13clan.pun.pl www.zmianaplci.pun.pl www.vgaming.pun.pl www.wos.pun.pl