Psychologia w internecie, rodzaje psychologii, psychologia dla każdego, dla Ciebie, jutra, na codzień, związków, skąd się bierze smutek

Forum psychologia w internecie.


#1 2012-04-03 15:45:33

pwi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 47
Punktów :   

Szok normalnie pierwsze emocje w czasie kryzysów

Badania wykazały, że osoby bardziej narażone na rozwój zaburzenia po stresie traumatycznym, jeśli "zamrożenia" podczas traumatycznych razy. To ci ludzie, którzy nadal pracują rzeczy, które są mniej narażone na rozwój PTSD. Znam to uczucie zamrożenia jak ja doświadczyłem wiele razy. Czasami przed Potrafię sobie radzić w sytuacji muszę "odwilż out" w pierwszej kolejności.

Szok normalnie pierwsze emocje w czasie kryzysów. To Matki Natury sposobem ochrony nami. Nie mamy się zmierzyć ogromny smutek od razu aż nasz organizm radzi sobie z nim. Dlatego widać wiele osób działa bardzo dobrze na pogrzebach. Wiele z nich jest nadal w szoku.

Tak więc, w czasie kryzysów, powiedz sobie, że jest ok, zdrowe i normalne doświadczenie przytłaczające uczucia. Nie bój z nich. Będą lekcja w czasie.

Były czasy nie byłem w stanie opuścić kanapę lub zostawić mojej sypialni na dwa tygodnie i moja terapeutka w momencie powiedziałem do "łaty dół luków". Nie doświadczają poczucia winy o normalnych reakcji emocjonalnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redziny.pun.pl www.llb.pun.pl www.avril.pun.pl www.ronh.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl