Psychologia w internecie, rodzaje psychologii, psychologia dla każdego, dla Ciebie, jutra, na codzień, związków, skąd się bierze smutek

Forum psychologia w internecie.


#1 2012-04-03 15:46:05

pwi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 47
Punktów :   

strach, złość, smutek psychologia w internecie

Psychologia w internecie
Teraz jestem bardzo zdenerwowany, ale ten epizod jestem przeżywa w tej chwili jest bardzo niewielkie w porównaniu do niektórych bardzo skomplikowanych sytuacjach byłam w. Jednak jest to jednak przykład.

Po pierwsze, to jest normalne, naturalne i zdrowe reagować z silnymi emocjami - strach, złość, smutek, dezorientacja, niepokój, itd. Musimy czuć, co czujemy, nie próbując maskować te uczucia. Wiele zrobić z alkoholem i wielu innych uzależnień. Jeśli nie będziemy doświadczać uczuć, które pochodzą z katastrofy, jesteśmy skazani na tych uczuć w nas, które muszą wyjść. Wiele nazywają to śmieci. Jesteśmy chodzą z odpadkami wewnątrz nas i dużo może pochodzić z wydarzeń lat temu.

Czasami jesteśmy tak uderzył, że być może będziemy musieli wyjść na zewnątrz profesjonalną pomoc od terapeuty i / lub doktora Jesteś mądrym człowiekiem, jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji i szukać tej pomocy z zewnątrz. To się nazywa "dbanie o siebie", nie "jestem słaby człowiek dla potrzebujących pomocy". Gdy chorujesz na cukrzycę, musimy zmierzyć się z faktem, że będziemy potrzebować pomocy z zewnątrz, aby zadbać o siebie.

Uczucie te silne uczucia nie znaczy, że są słabe i nie oznacza to nie można poradzić sobie z sytuacją lub przeżyć. Mówią o odwadze przeżywa lęk, ale robi rzeczy, które boimy się zrobić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kamracizkaraibow.pun.pl www.siatkowkarn.pun.pl www.airrivalspl.pun.pl www.shamanan58.pun.pl www.navigator.pun.pl